Ви тут
Головна > Школа

Новина про вагітність часто викликає у майбутніх батьків природну подвійність почуттів: велику радість і розгубленість від незнання як правильно підготуватися до пологів і доглядати за новонародженим. Ми хочемо, щоб ця новина приносила Вам тільки позитивні емоції, а в усьому, чого Ви не знаєте або не вмієте, Вам допоможуть на навчальних курсах нашої Школи «Школа відповідального батьківства».

Школа була створена саме для того, щоб підготувати майбутніх батьків до спокійного і радісного проживання вагітності, безболісних пологів і компетентної поведінки в післяпологовий період. Команда практикуючих лікарів і психологів, розповість Вам про тонкощі цього прекрасного і хвилюючого періоду, Ви отримаєте всю необхідну інформацію та практичні навички для щасливого очікування малюка в період вагітності, для активного і впевненого участі в процесі власних пологів, для дбайливого догляду за собою в післяпологовому періоді і материнської турботи про малюка, дізнаєтеся про переваги грудного вигодовування і тонкощах емоційної прихильності мами і малюка.

Заняття які надає “Школа відповідального батьківства” на базі пологового будинку:

I триместр

Тема 1. Фізіологічні та психологічні зміни під час вагітності. Внутрішньоутробний розвиток плоду. Харчування, гігієна, режим праці та відпочинку вагітної. Статеве життя під час вагітності.

аватар-жінка

Вівторок 9:00-10:00

Варавка Л.Г.

Дядюшка

Четрвер 9:00-10:00

Дядюшка В.Д.

II триместр

Тема 2. Ознаки початку пологової діяльності. Перебіг пологів.

Вівторок 10:00-11:15

Материнська Т.М.

Вівторок 10:00-11:00

Єгорова Л.В.


Тема 3. Післяпологовий період. Профілактика непланової вагітності. Гігієна, харчування жінок, що годують груддю. Метод лактаційної амонерії.

Вівторок 11:15-12:00

Коваленко Н.А.

IІI триместр

Тема 4. Психопрофілактика, роль партнерської підтримки під час пологів.

Четвер 11:00-12:00

Косумова Ю.О.


Тема 5. Переваги грудного вигодовування. 12 принципів. Правильне прикладання до грудей. Раннє грудне вигодовування.

Середа 14:00-15:00

Петрик Т.С. Керівник групи підтримки по грудному вигодовуванню


Тема 6. Догляд за новонародженою дитиною. Профілактика раптової смерті немовляти. Тривожні симптоми для матері і дитини.

Середа 15:00-16:00

Семенова О.Г.


Тема 7. Сімейні пологи – «Народжуємо разом». Сімейні пари. Практичне заняття.
Записатися в реєстратурі.

Понеділок 14:00-15:00

Петрик Т.С.

Середа 14:00-15:00

Макоєд Т.М.

П’ятниця 14:00-15:00

Кайда Н.І.

Top